متحدالاشکل شدن دکه‌های سطح شهر

 

 آیین‌نامه واگذری دکه‌ها تدوین می‌شود

 

 

 

 

 

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان، از تدوین آیین نامه واگذاری دکه های سطح شهر خبر داد.

 

 محمود ایرانمنش گفت: هم اکنون 80 دکه در سطح شهر وجود دارد که اقدام به عرضه محصولات مختلف فرهنگی ،مواد غذایی و گل و گیاه می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه مجوز نصب و فعال سازی دکه در شهر بر عهده این سازمان است،گفت: متاسفانه بعضی از نهادها اقدام به صدور مجوز واگذاری دکه به شهروندان نموده‌اند که باید در این زمینه آیین نامه‌ای تدوین شود و در اختیار همگان قرار گیرد.

 

ایرانمنش یادآور شد: بعضی از دکه‌ها هم اکنون غیرفعال و بعضی در عرضه محصولات خود تغیییراتی ایجاد کرده و کالاهای جدیدی اضافه کرده اند که در آیین نامه جدید به همه مسائل از جمله نحوه واگذاری،نوع محصول قابل عرضه،میزان فضا و نحوه طراحی دکه‌ها اشاره خواهد شد.

 

وی از متحدالاشکل کردن کلیه‌ی دکه های سطح شهر کرمان نیز خبر داد و گفت: در طرح ساماندهی دکه‌های شهری،جابه جایی مکان بعضی از دکه‌ها و واگذاری دکه‌های غیر فعال نیز دیده شده است.

 

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به تدوین طرح استقبال از بهار 1399 اشاره کرد و افزود: در این طرح برنامه های متعددی با همکاری اصناف و بازاریان برای میوه شب عید،ماهی و سبزه و تجهیزات سفره های هفت سین دیده شده است.

معرفی مدیر عامل

 

محمود ایرانمنش

مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی

حاضرین در سایت

ما 183 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود کاربران

Go to top