ایستگاه های ساماندهی ماشین آلات ساختمانی

در این بخش ....

اطلاعات بیشتر

ایستگاههای فصلی

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

نرخ نامه

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

مهدی طبیب زاده عضو شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری شد

 

طی حکمی از سوی شهردار کرمان «مهدی طبیب‌زاده» به عنوان عضو شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاوزی شهرداری کرمان معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین در متن این حکم آمده است:

جناب آقای مهندس مهدی طبیب زاده

با سلام

نظر به اهمیت وضرورت ساماندهی مشاغل شهری جهت پیشبرد اهداف شهرداری  کرمان در رسیدن به شهری شاداب، قابل سکونت برای حال وآینده وایجاد محیط زندگی مناسب ودور از هر گونه آلایندگی، نیازمند هم اندیشی وهمکاری با فعالان ونخبگان حوزه خدمات شهری می باشد تا بتوانیم بستری مناسب وپویا جهت کسب وکار وتوسعه اقتصادی شهر وشهرداری، همچنین رضایت شهروندان ایجاد کنیم.

بی شک با توجه به تعهد، تجارب، کارایی و شناخت کافی که از جنابعالی دارم و به استناد ماده پنج فصل سوم اساسنامه سازمان ساماندهی مشاغل شهری وفرآورده های کشاورزی به موجب این حکم به سمت «عضو شورای سازمان» منصوب می نمایم، از اهم وظایف جنابعالی بررسی و اتخاذ تصمیم نسبت به برنامه های میان مدت و بلند مدت سازمان در چارچوب دستورالعمل ها و بخشنامه ها ی ابلاغی، بررسی و تایید بودجه با رعایت بخشنامه بودجه، بررسی و تایید صورت های مالی و سایر وظایف محوله در اساسنامه می باشد. امیدواریم با اتکال به خداوند و همکاری سایر اعضا در پیشبرد اهداف موفق و موید باشید.

سید مهران عالم زاده

شهردار کرمان و رییس شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری

 

معرفی مدیر عامل

 

محمود ایرانمنش

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی

حاضرین در سایت

ما 182 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود کاربران

Go to top