ایستگاه های ساماندهی ماشین آلات ساختمانی

در این بخش ....

اطلاعات بیشتر

ایستگاههای فصلی

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

نرخ نامه

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

دکتر نیکویی عضو  شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری شد

 

 

طی حکمی از سوی شهردار کرمان دکتر مهدی نیکویی به عنوان عضو و رییس هیات مدیره سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرمان معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین در متن این حکم آمده است:

 

برادر بزرگوار جناب آقای دکتر مهدی نیکوئی

 

با سلام و تحیات

نظر به اهمیت و ضرورت ساماندهی مشاغل شهری جهت پیشبرد اهداف شهرداری  کرمان در رسیدن به شهری شاداب، قابل سکونت برای حال وآینده و ایجاد محیط زندگی مناسب و دور از هر گونه آلایندگی، نیازمند هم اندیشی و همکاری با فعالان و نخبگان حوزه خدمات شهری می‌باشد تا بتوانیم بستری مناسب و پویا جهت کسب و کار و توسعه اقتصادی شهر و شهرداری، همچنین رضایت شهروندان ایجاد کنیم.

بدین منظور با توجه به تعهد، تجارب، کارایی و شناخت کافی که از جنابعالی سراغ دارم و به استناد ماده پنج فصل سوم اساسنامه سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی به موجب این حکم جنابعالی را به سمت «عضو شورا» منصوب می نمایم، از اهم وظایف، بررسی و اتخاذ تصمیم نسبت به برنامه های میان مدت و بلند مدت سازمان در چارچوب دستورالعمل ها و بخشنامه های ابلاغی، بررسی و تایید بودجه با رعایت بخشنامه مربوطه، بررسی و تایید صورت های مالی و سایر وظایف محوله در اساسنامه می باشد. امیدوارم با اتکال به خداوند و همکاری سایر اعضا در پیشبرد اهداف موفق و موید باشید.

 

سید مهران عالم زاده

شهردار کرمان و رییس شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری

معرفی مدیر عامل

 

محمود ایرانمنش

مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی

حاضرین در سایت

ما 134 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود کاربران

Go to top